// děláme věci srdcem

Jak šel čas

Závod Arrow International ČR, a. s. byl ve Žďáru nad Sázavou otevřen v roce 2006. O rok později jsme se stali členem skupiny Teleflex, pod jejíž záštitou vyrábíme medical výrobky i technologie špičkové kvality až do současnosti.

Dlouhodobě patříme k předním nadnárodním dodavatelům zdravotnických prostředků a jsme špičkou ve svém oboru. Prostřednictvím našeho závodu přispíváme ke zlepšení zdravotnické péče a kvality životů lidí po celém světě.

Pokud chcete být součástí našeho týmu, prohlédněte si volná pracovní místa a zašlete nám svůj životopis prostřednictvím online formuláře či emailu: kariera.zdar@teleflex.com.

Nabídka práce je u nás široká a spektrum nabízených pracovních pozic různorodé. Na své si u nás přijde zájemce o HPP i brigádu.

Nahlédněte k nám
16  let
NA TRHU V ČR
9  mil.
KATETRŮ ROČNĚ
670  
ZAMĚSTNANCŮ
40  
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
6  let
PRŮMĚRNÁ DOBA SETRVÁNÍ
15  
FIREMNÍCH A CSR AKCÍ ROČNĚ
// přidejte se k nám

Volná pracovní místa
Žďár nad Sázavou

Aktuálně nabízené pozice najdete níže v nabídce. Stačí jednoduše vyplnit online žádost o zaměstnání a ihned obdržíte potvrzení o přijetí. Naším cílem je efektivní náborový proces, takže se vám brzy ozve naše kolegyně Lenka a domluvíte se na dalších krocích.

V závislosti na pozici může být první pohovor telefonický, osobní nebo online. Po úspěšném absolvování prvního kola vás pozveme na druhý pohovor, který je více specializovaný a konkrétní. Vždy chceme být maximálně otevření, sdílní a připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Pokud chcete pracovat ve výrobě, rádi vás u nás přivítáme, seznámíme s vedoucími, provedeme naší firmou, ukážeme, co vyrábíme a vzájemně se blíže poznáme. Nakonec si vyzkoušíte krátký test manuální zručnosti, jelikož pečlivost a jemná ruční práce jsou pro nás klíčové.

Nastavení cookies