// děláme věci srdcem

Jak šel čas

Závod Arrow International v Hradci Králové byl založen v roce 1994.
O dva roky později jsme započali výrobu. V roce 2001 jsme se pak rozrostli a rozšířili výrobní závod o nové prostory, a to především díky poctivé práci a kvalitním produktům, které způsobily nárůst poptávky a odbyt ze zahraničí.

V roce 2007 jsme se stali členem skupiny Teleflex a pod jeho záštitou vyrábíme medical výrobky a technologie špičkové kvality až do současnosti.

Pokud chcete být součástí našeho týmu, prohlédněte si volná pracovní místa a zašlete nám svůj životopis prostřednictvím online formuláře či emailu: kariera.hradec@teleflex.com.

Nabídka práce je u nás široká a spektrum nabízených pracovních pozic různorodé. Na své si u nás přijde zájemce o HPP i brigádu.

Nahlédněte k nám
26  let
NA TRHU V ČR
10  mil.
KATETRŮ ROČNĚ
820  
ZAMĚSTNANCŮ
43  
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
6  let
PRŮMĚRNÁ DOBA SETRVÁNÍ
15  
FIREMNÍCH A CSR AKCÍ ROČNĚ
// přidejte se k nám

Volná pracovní místa
Hradec Králové

Aktuálně nabízené pozice najdete níže v nabídce. Stačí jednoduše vyplnit online žádost o zaměstnání a ihned obdržíte potvrzení o přijetí. Naším cílem je efektivní náborový proces, takže se vám brzy ozve naše kolegyně Pavlína a domluvíte se na dalších krocích.

V závislosti na pozici může být první pohovor telefonický, osobní nebo online. Po úspěšném absolvování prvního kola vás pozveme na druhý pohovor, který je více specializovaný a konkrétní. Vždy chceme být maximálně otevření, sdílní a připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Pokud chcete pracovat ve výrobě, rádi vás u nás přivítáme, seznámíme s vedoucími, provedeme naší firmou, ukážeme, co vyrábíme a vzájemně se blíže poznáme. Nakonec si vyzkoušíte krátký test manuální zručnosti, jelikož pečlivost a jemná ruční práce jsou pro nás klíčové.

Nastavení cookies